Demi Rose zhvishet komplet cullak (Foto 18+)

  • 10 dhjetor 2019 - 12:28
Demi Rose zhvishet komplet cullak (Foto 18+)

Demi Rose kësaj radhe e ka tepruar.

Ajo njihet si një nga modelet seksi dhe joshëse. Këtë herë, Demi Rose ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj me foton e fundit të postuar në rrjetet sociale.

Bukuroshja me famë botërore ka postuar një fotografi në Instagram ku ka dalë komplet lakuriq.

Format e saj perfektë dallohen edhe në këtë foto artistike që modelja ka postuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It was just a mirage... @dannydesantos

A post shared by Demi Rose ë (@demirosemawby) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pray for me @dannydesantos

A post shared by Demi Rose ë (@demirosemawby) on

(Kosova Sot Online)