Kujdes, pamje +18: Zhvishet modelja e famshme, pozon topless

  • 10 dhjetor 2019 - 16:08
Kujdes, pamje +18: Zhvishet modelja e famshme, pozon topless

Ajo njihet si një nga modelet seksi dhe joshëse.

Këtë herë, Demi Rose ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj me fotot e realizuara së fundmi në Tailandë.

24 vjeçarja dukej mjaft seksi teksa pozonte topless.

(Kosova Sot Online)