Vjollca Selimi në top formë, sot feston ditëlindjen

  • 10 dhjetor 2019 - 16:44
Vjollca Selimi në top formë, sot feston ditëlindjen

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj - Vjollca Selimi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen dhe në fotografitë e postuara me këtë rast ajo po duket më në formë se kurrë.

Gëzuar Vjollcë, edhe shumë tjera.

Image

(Kosova Sot Online)