Përgatituni: Arta Bajrami më e bukur se kurrë vjen me shumë supriza për festa

  • 12 dhjetor 2019 - 15:36
Përgatituni: Arta Bajrami më e bukur se kurrë vjen me shumë supriza për festa

Ka vite në skenë, dhe vazhdon të jetë shumë e pëlqyer, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Arta Bajrami, e cila për këtë fundvit do vije me një sërë projektesh muzikore.

Image

Burime të medias konfirmojnë, se Arta shumë shpejt pritet ta lansojë një ripërpunim të hiteve të saj ndër vite.

Por kjo nuk është e gjitha, pasi ajo ka realizuar edhe një këngë të re, me muzikë nga Don Arbas dhe tekst të Avni Qailit e me video të realizuar nga Imagine.

Image

Derisa së fundmi Arta Bajrami ka pozuar më e bukur se kurrë me veshje të Kati Fashion, dhe Emsy Boutique derisa për grimin e flokët janë kujdesur Leunita Murtezi e Festim Jashari.

Image

Me këto fotografi, lirshëm mund të themi se Arta ju lë pa fjalë.

Image


 

(Kosova Sot Online)