Shkurte Fejza & Gresa Behluli - dhuratë për festa publikojnë 'Dasmë e madhe'

  • 12 dhjetor 2019 - 22:13
Shkurte Fejza & Gresa Behluli - dhuratë për festa publikojnë 'Dasmë e madhe'

Gjatë tërë vitit ishin tejet aktive si me projekte muzikore, poashtu duke kënduar edhe në dasma e ahengje familjare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për Mbretëreshën e muzikës popullore Shkurte Fejzën dhe vajzën e saj - këngëtaren e njohur Gresa Behluli, të cilat për nder të fansave të shumët që kanë, kanë publikuar si dhuratë për festat e fundvitit projektin e tyre më të ri muzikor.

"Dasmë e madhe" - vjen me interpretim të shkëlqyer nga Shkurte Fejza&Gresa Behluli, premierë tani...

 


(Kosova Sot Online)