Ndryshe nga çdo herë tjetër, deklarata e Soni Malaj në postimin e fundit do ju habisë të gjithëve

  • 13 dhjetor 2019 - 13:42
Ndryshe nga çdo herë tjetër, deklarata e Soni Malaj në postimin e fundit do ju habisë të gjithëve

Soni Malaj i ka habitur jo pak ndjekësit e saj në rrjetin social të ‘Instagram’ me deklaratën e fundit. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka publikuar një video kë sajën ku shfaqet e qeshur, krah të cilës ka shkruar fjalinë e cila ‘vodhi’ vëmendjen e të gjithëve.

“Ndonjëherë mendoj sikur të isha zog, që të fluturoja lart në qiell..dhe t’ua lëshoja glasën disa njerëzve”, shkroi Malaj krah postimit më të fundit. Në të nuk ka munguar as reagimi i fansave, por dhe komenti i Stresit i cili i ka cituar artistes se thonë se kur ndodh kjo gjë ke fat.

Pavarësisht këtyre momente, Soni nuk ka dalë nga konteksti për të cilën e kishte shkruar fjalinë në ‘Instagram’. Nuk dihet ende se më kë lidhet kjo deklaratë, por me siguri këtë do të na i zbulojë vetë këngëtarja në muajt në vazhdim.

(Kosova Sot Online)