Më mirë mos i shikoni: Modelja e famshme me këto foto do t’ju lë pa gjumë

  • 13 dhjetor 2019 - 20:39
Më mirë mos i shikoni: Modelja e famshme me këto foto do t’ju lë pa gjumë

Ajo aktualisht është duke shijuar ditën e saj të fundit “në parajsën” e Tajlandës dhe Demi Rose u sigurua që të shfrytëzojë atë duke realizuar një set fotografik mjaft hot.

24-vjeçarja pozoi në një jaht teksa mbante veshur bikini të vogla për masën e saj trupore.

Ylli televiziv dukej mjaft në formë dhe për këtë set fotografik ka marrë mjaft komente pozitive nga fansat e saj.

(Kosova Sot Online)