Koha për të shkëlqyer Era Istrefi

  • 14 dhjetor 2019 - 14:03
Koha për të shkëlqyer Era Istrefi

U vesh kokë e këmbë.

Por, kjo gjë nuk nënkupton që Era Istrefi nuk është gati që të shkëlqejë.

Ajo ka hedhur disa fotografi në Instagram ku ka mahnitur me pamjen e saj.

Duke kombinuar grimin me veshjen dhe duke treguar të pasmet, Era duket bombastike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Time to shineë

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

(Kosova Sot Online)