Rita Ora merr dhuratë të kushtueshme në prag të Krishtlindjeve

  • 14 dhjetor 2019 - 14:09
Rita Ora merr dhuratë të kushtueshme në prag të Krishtlindjeve

Jemi në prag të festave të fundvitit dhe fryma e tyre po ndihet gjithandej.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora tashmë ka pranuar dhuratën e parë para festës së Krishtlindjeve e që është një aksesor dore të markës “Cartier”.

Rita ka ndarë me adhuruesit një imazh ku edhe ka falënderuar “Cartier” për dhuratën.

“Dhurata e hershme e Krishtlindjeve”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografisë.

(Kosova Sot Online)