Motrat Mustafa godasin me këngën 'Me rendësi na dy me u dashtë'

  • 14 dhjetor 2019 - 15:41
Motrat Mustafa godasin me këngën 'Me rendësi na dy me u dashtë'

Motrat e famshme të muzikës popullore, këngëtaret Safete dhe Sahide Mustafa, si edhe çdo vit tjetër, fansat e tyre i kanë suprizuar me shumë këngë të reja, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Për festat e fundvitit ato kanë publikuar disa këngë, derisa së fundmi kanë lansuar edhe këngën me titull 'Me rendësi na dy me u dashtë', e cila po pëlqehet nga publiku.

Premierë:

(Kosova Sot Online)