Luana me këto fotografi ju rrëzon përtokë

  • 14 dhjetor 2019 - 16:59
Luana me këto fotografi ju rrëzon përtokë

Këngëtarja dhe moderatorja e famshme Luana Vjollca, vazhdon të jetë njëra nga fytyrat publike më aktive në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundi ajo i ka lënë pa mend të gjithë me pozat e fundit, duke vënë në pahë tiparet e bukurisë së saj të parezistueshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You in the mood for some red ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on


(Kosova Sot Online)