Kylie Jenner ‘djeg’ rrjetin me foton e fundit

  • 17 dhjetor 2019 - 10:07
Kylie Jenner ‘djeg’ rrjetin me foton e fundit

Kylie Jenner është nga femrat më të ndjekura në shoubiz, dhe postimet që ajo bën në Instagram jo rrallë herë bëjnë bujë në mediat rozë.

Ylli televiziv, së fundmi ka publikuar një seri fotografish ku shihet vetëm në të brendshme, teksa bëhet gati të futet në xhirime për fotosesionin e ri.

(Kosova Sot Online)