Ja me çfarë fustani shkoi në “Fallon Tonight” Dua Lipa

  • 19 dhjetor 2019 - 13:37
Ja me çfarë fustani shkoi në “Fallon Tonight” Dua Lipa

Ka qenë e ftuar në një nga shout më të ndjekur në botë.

Te “Fallon Tonight” Dua Lipa ka shkëlqyer me pamjen e saj, me fustnin që ka zgjedhur ta veshë.

Ajo shihet e veshur me një fustan vizëllues dhe të shkurtë që ia nxori këmbët dhe gjoksin.

Në “Fallon Tonight” nga fotot Dua kuptohet se ka kaluar mjaft mirë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

last night on @fallontonight ë

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ë (@dualipa) on

(Kosova Sot Online)