Albërija ngriti sallën në këmbë me performancën e saj, Anxhelina i bën dedikimin prekës!

  • 21 dhjetor 2019 - 08:45
Albërija ngriti sallën në këmbë me performancën e saj, Anxhelina i bën dedikimin prekës!

Albërije Hadërgjonaj që kur iu prezantua për herë të parë publikut shqiptar, befasoi me vokalin e saj, pamjen dhe performancën në skenë, dhe kjo gjë nuk ka ndryshuar, sic u pa qartë edhe në Pallatin e Kongreseve mbrëmjen e së enjtes.

Albërija mori duartrokitje pafund nga publiku pas performancës së saj emocionuese me këngën ‘Ku ta gjej dikë ta dua’ .

E bija, Anxhelina, nuk e fshehu dot krenarinë.. “Ja nga kush e kam trashëguar zërin, madhështorja”, ka shkruar Anxhelina në postimin e saj të fundit në ‘Instagram’.

(Kosova Sot Online)