Ngjashmëria e Kidës dhe Elvanës në këtë foto do ju befasojë

  • 27 dhjetor 2019 - 13:27
Ngjashmëria e Kidës dhe Elvanës në këtë foto do ju befasojë

Kida dhe Elvana Gjata janë dy nga këngëtaret më të pëlqyera në Shqipëri. Ato ndodhen bashkë në SHBA, ku kanë dhënë performancat e tyre në koncerte të ndryshme atje me rastin e festave të fundvitit.

Të dyja kanë publikuar foto me njëra-tjetrën, për të treguar miqësinë e mirë që kanë por ajo që bie shumë në sy është ngjashmëria mes tyre në foto. Madje Kida i ka pyetur fansat nëse ato të dyja janë të njëjta. Kujtojmë se me vajzat ndodhet edhe reperi i njohur Ledri Vula, i cili nuk ka munguar në pozat e të dyjave.

(Kosova Sot Online)