Këngëtarja e njohur nuk ka turp, skena të “nxehta” në mes të rrugës

  • 27 dhjetor 2019 - 17:16
Këngëtarja e njohur nuk ka turp, skena të “nxehta” në mes të rrugës

Cardi B është shumë aktive në rrjete sociale, ku tregon se është njeri pa komplekse. Së fundi, ajo dhe partneri i saj publikuan shumë fotografi dhe video me rastin e festës së Krishtlindjes.

Në një prej tyre, çifti u fotografuan pranë një makine luksoze, teksa bënë një veprim të turpshëm.

Çifti njihen për veprime të tilla në publik dhe nuk duan t’ia dinë fare për kritikat që marrin.

(Kosova Sot Online)