Kujdes pamjet, Gjyste Vulaj ‘tregon’ më shumë seç duhet dhe...

  • 30 dhjetor 2019 - 14:41
Kujdes pamjet, Gjyste Vulaj ‘tregon’ më shumë seç duhet dhe...

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të njohura dhe ka shumë vite në tregun muzikor. Pavarësisht viteve, ajo vijon që të cilësohet si këngëtarja ulqinake më e kërkuara jo vetëm nga vendasit por gjithandej ku ka shqipfolës.

Vulaj është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku me ndjekësit e saj ndan momente të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, ajo ka publikuar një video të shkurtërt, ku tregon se si është veshur për koncertin e radhës.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të hapur, që i tregon format elegante trupore. Fansat nuk ia kanë kursyer komplimentet dhe nuk kanë hezituar që të pëlqejnë videon e saj.

(Kosova Sot Online)