Emri i saj u përmend për prostitucion, ish e dashura e deputetit vjen me foto shumë “hot”

  • 30 dhjetor 2019 - 17:22
Emri i saj u përmend për prostitucion, ish e dashura e deputetit vjen me foto shumë “hot”

Emri i modeles, Iva Aliko, është përmendur së fundmi pas publikimit të përgjimeve të bisedave me “pullë të kuqe” të kryera mes Hermes Nikajt dhe disa personazheve të tjerë.

Lidhur me këtë ka reaguar edhe modelja nëpërmjet disa postimeve në “Instagram”. Ajo shprehet se e njeh Zogun e Tiranës, por kjo nuk do të thotë se është e përfshirë në gjërat që flitet për të.

Sipas saj, vetëm se e ka dërguar deri te lagjia e tij, kjo nuk do të thotë se ka bërë diçka të jashtëligjshme.

E për të harruar lajmet që janë shkruar për të këto ditë, ish-e dashura e një deputeti në Kosovë, ka publikur një foto mjaft provokuese.

E veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe të kuq flakë, Iva shfaqet më në formë se kurrë.

(Kosova Sot Online)