Reperi i njohur tregon një pjesë të pasurisë, thotë se mund ta bëni edhe ju

  • 31 dhjetor 2019 - 10:28
Reperi i njohur tregon një pjesë të pasurisë, thotë se mund ta bëni edhe ju

Rep-artisti nuk është treguar modest me videon e fundit.

Tyga është një nga reperët më të suksesshëm në Amerikë, ai njihet nga publiku edhe si ish i dashuri i Kylie Jenner me të cilën ndanë rrugët vite më parë.

Së fundmi ai ka lënë anash modestinë duke publikuar një video ku shfaq një pjesë të pasurisë së tij, dhe si mbishkrim kishte lënë ‘Edhe ju mund ta bëni’.

Ndryshe, sa i përket muzikës video-klipi i fundit i punuar nga ai titullohet ‘Ya macarena’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YOU CAN DO IT TOO 2020 LETS GO!

A post shared by T-Raww (@tyga) on

(Kosova Sot Online)