“Kam fjetur me 18 Miss-e”, Shpat Kasapi zbulon aventurën e çmendur në Amerikë

  • 01 janar 2020 - 18:43
“Kam fjetur me 18 Miss-e”, Shpat Kasapi zbulon aventurën e çmendur në Amerikë

Shpat Kasapi ka qenë i ftuari i parë në puntatën e parë të vitit 2020, të emisionit ‘Glamour Zone”, dhe me këtë rast ai kishte rezervuar disa ekskluzivitete për të ndarë me publikun.

Një ndër to ishte dhe aventura e tij e çmendur në Amerikë me 18 Miss-e.

Shpati u shpreh se pas një koncerti, vajzat më të bukura e rrethuan madje as nuk e lanë të flinte në dhomën e tij.

Ato e morën në dhomën e tyre, dhe sipas këngëtarit nisën ta ‘merrnin me të mira’.

Edhe përse moderatorja kërkoi detaje të mëtejshme mbi këtë histori, Shpati u mjaftua vetëm duke thenë se njëra i bënte masazh, e një tjetër e puthte, në faqe.

(Kosova Sot Online)