Kështu e nisi vitin Adelina Emini

  • 03 janar 2020 - 12:09
Kështu e nisi vitin Adelina Emini

Së vend në listën e këngëtareve më të mira shqiptare.

Por, përpos këtij profesioni, Adelina Emini ka edhe një punë tjetër për të cilën na ka treguar shpeshherë se e bën me plotë pasion.

Nga zyra e saj, këngëtarja ka shkrepur një fotografi të cilën më pas e ka hedhur në Facebook.

Ajo dukej shumë e bukur dhe plot energji për një vit që po e pret.

“Te nisim vitin me energji te re” janë fjalët që ajo ia la fotos.

(Kosova Sot Online)