Dua Lipa vazhdon pushimet e çmendura, vëllai i miliardereve nuk i ndahet

  • 05 janar 2020 - 13:38
Dua Lipa vazhdon pushimet e çmendura, vëllai i miliardereve nuk i ndahet

Ajo është një ndër këngëtaret më të mirënjohura në botë, e cila njihet për pamjen seksi dhe zërin e fuqishëm.

Bëhet fjalë për shqiptaren Dua Lipa, e cila po shijon pushimet e para për këtë vit me të dashurin e saj Anwar Hadid në Miami.

Këngëtarja e One Kiss, 24 vjeçare, tregoi linjat e saj të mrekullueshme në bikini teksa po freskohej në det.

(Kosova Sot Online)