Big Mama me këtë paraqitje ia kalon edhe sulltaneshës Hyrem

  • 12 janar 2020 - 22:07
Big Mama me këtë paraqitje ia kalon edhe sulltaneshës Hyrem

Fansat e këngëtares së njohur shqiptare nga Tetova, përveç projekteve të saja muzikore, të cilat i lanson herë pas here, po kanë mundësi ta shikojnë edhe në rolin e moderatores, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Big Mama, e cila po tërheq vëmendje në çdo vend ku po rastisë të shkojë.

Image

Padyshim bukuria dhe stili i saj, i kanë lënë pa tekst edhe turqit, saqë paraqitjet e saj të fundit i kanë krahasuar edhe me aktoren që luante sulltaneshën Hyrem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by BigMama (@bigitos) on

(Kosova Sot Online)