Dua Lipa uron vjehrrën për ditëlindje me një foto të veçantë, kështu e quan atë

  • 13 janar 2020 - 11:25
Dua Lipa uron vjehrrën për ditëlindje me një foto të veçantë, kështu e quan atë

Vjehrra e Dua Lipës feston ditëlindjen dhe këngëtarja e quan ‘supergrua’ në postimin e urimit.

Dua Lipa është bërë pjesë e pa ndarë e familjes së të dashurit, Anwar. Hadid.

Së fundmi, Dua Lipa ka uruar vjehrrën e saj, nëpërmjet një postimi në Instastory, ku shihet se këngëtarja e ka shtyrë vjehrrën e saj të pozojë me gjuhën jashtë, poza këto për të cilat njihet Dua.

“Gëzuar ditëlindjen për këtë supergrua”, shkruan Dua.

Jo vetëm me të ëmën Yolanda Hadid, Dua ka marrëdhënie të mira edhe me të atin e tij.

Ai jeton në shtëpi tjetër, megjithatë kjo nuk i ka penguar të ruajnë lidhjet.

(Kosova Sot Online)