Kaqurrele dhe zeshkane, kështu dukej Shkurte Fejza vite më parë

  • 14 janar 2020 - 11:46
Kaqurrele dhe zeshkane, kështu dukej Shkurte Fejza vite më parë

Shkurte Fejza rikthehet në kohë.

Shkurte Fejza është emër i njohur i muzikës popullore, e cila për dekada me radhë ka argëtuar publikun shqiptarë me këngët e saj popullore e patriotike.

Me stilin dhe zërin e veçantë, ajo edhe sot mban rreth vetes një numër të madh të fansave, ku në llogarinë e saj në “Instagram” numëron mbi 72 mijë ndjekës.

Përveç zërit të mrekullueshëm Shkurta shquhet edhe për elegancë e cila në çdo paraqitje duket e rregulluar deri në detajin e fundit.

Këngëtarja ishte një vajzë me stil edhe kur kishte qenë më e re.
Kjo shihet në imazhin e fundit që e ka hedhur në Instagram, ku ajo shihet e rregulluar në bazë të stilit që ka qenë atëherë.

A ka ndryshuar Shkurta sipash jush?

(Kosova Sot Online)