Agnesa Vuthaj shfaqet me veshje në vlerë 100 mijë euro!

  • 14 janar 2020 - 17:54
Agnesa Vuthaj shfaqet me veshje në vlerë 100 mijë euro!

Agnesa Vuthaj shfaqet në një veshje super të shtrejtë, ku vetëm aksesorët që mban kapin vlerën 100 mijë euro!

Gjatë ditës së djeshme, me apo pa dashje, Agnesa Vuthaj ka marrë vëmendje të madhe dhe është bërë personazhi më i përfolur i ditës.

Kjo për faktin se në media ka dalë një lajm se ajo është në lidhje me një miliarder indian.

E pikërish ky lajm ka bërë që miss-i nga Kosova të reagojë me anë të një postimi duke mohuar këtë gjë.

Megjithatë, ajo në foton e parë të postimit, ka vënë një fotografi ku shihet e buzëqeshur, e ulur në një aeroplan privat dhe me një veshje që kap shifrën e hiç me pak se 100 mijë eurove.

Image


(Kosova Sot Online)