Godet Gjystja: 'Kurrë nuk isha mendjemadhe dhe nuk u besoja njerëzve që m'thonin je tepër e bukur'

  • 14 janar 2020 - 20:59
Godet Gjystja: 'Kurrë nuk isha mendjemadhe dhe nuk u besoja njerëzve që m'thonin je tepër e bukur'

Tash e sa vite në skenë, shumë albume, hite e koncerte, dhe asnjëherë nuk u dorëzua, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur shqiptare nga Malësia e Malit të Zi Gjyste Vulaj, e cila së fundmi ka goditur me një postim.

E për të qenë sa më etik ua sjellim postimin e plotë të këngëtares pa ndërhyrjen e redaksisë:

Kush është kjo bukuroshe.

Kurrë nuk isha mendjemadhe, kurrë nuk besoja njerëzve qe m'thonin je tepër e bukur, veç tani kur i shikoj videot e kesaj kohe. Paskam qenë e bukur, ka shkruar këngëtarja.

Image

(Kosova Sot Online)