Adelina Ismaili e pa konkurencë në estradën shqiptare

  • 14 janar 2020 - 22:20
Adelina Ismaili e pa konkurencë në estradën shqiptare

Vitin e kaluar për publikun e saj besnik, mbretëresha e muzikës shqipe Adelina Ismaili, publikoj tri këngë të cilat u mirëpriten dhe u dëgjuan shumë nga publiku shqiptar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Image


E pavarësisht viteve në skenë, dhe shtimit të këngëtareve çdo vit, tash e mëse katër dekada emrin e këngëtares Adelina Ismailit nga pozita numër një në estradën shqiptare nuk arriti ta lëkund askush, saqë lirshëm mund të themi: Diva Adelina Ismaili e pa konkurencë.

Image


Zatëm edhe fotografia e fundit, ku shfaqet pehri e rikonfirmon këto fakte që i lexuat më parë.

Image


(Kosova Sot Online)