Pasi i doli videoja duke prekur të pasmet e një femre, reagon Getinjo

  • 15 janar 2020 - 11:20
Pasi i doli videoja duke prekur të pasmet e një femre, reagon Getinjo

Ka qenë i përmendur gjatë disa ditëve.

Këto ditë në mediet shqiptare dhe në rrjetet sociale qarkulloi një ku reperi Getinjo shihej duke rrahur të pasmet e një femre në skenë.

Pas kësaj, ai ka reaguar me shaka përmes disa videove në InstaStory.

“WOW!!! GETINJO PREK TE PASMET E NJE FEMRE NE SKENE ËOËËËËË. Une mbaj unaza n’gisht edhe hmm mdoket ka pas magnet eh mka shku dora direkt. Me vjen keq, në rregulll”, ka shkruar ai.

Ndërsa, në një tjetër imazh ai me shaka publikoi mjaltë me mbishkrimin “Mjalte mos me prek b*th n’skene. 3 her n’dite nga nje luge”.

(Kosova Sot Online)