Ryva Kajtazi ju lë pa tekst me këtë paraqitje - ja sa bukur po duket

  • 15 janar 2020 - 22:10
Ryva Kajtazi ju lë pa tekst me këtë paraqitje - ja sa bukur po duket

Vitin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare Ryva Kajtazi, publikoj këngën "Santorini", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Derisa në programet e vitit të ri, preferoj që këtë vit të pauzojë.


Por ajo është rikthyer me një fotografi të re në llogarinë e saj sociale, ku shfaqet tejet me stil, dhe me këtë paralajmëron rikthimin e saj në skenë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

(Kosova Sot Online)