Ledina i 'kallë' gjermanët me bukurinë e saj

  • 16 janar 2020 - 22:06
Ledina i 'kallë' gjermanët me bukurinë e saj

Ka vite që është në skenë, dhe gjatë karrierës numëron shumë hite, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Fjala është për këngëtaren e njohur Ledina Çelo, e cila me disa poza të realizuara së fundmi në Frankfurt, i ka kallur gjermanët me bukurinë e saj.

Derisa këtë vit, Ledina pritet t'i rikthehet skenës pas një pauze të gjatë.

"Sa probleme kemi ne femrat kur bëjmë shopping, futemi në mendime, ka shkruar këngëtarja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

(Kosova Sot Online)