Veshja e reperes së famshme që po bën bujë në botën e showbizit

  • 17 janar 2020 - 11:27
Veshja e reperes së famshme që po bën bujë në botën e showbizit

Reperja e famshme, Cardi B ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në Javën e Modës në Paris.

Me një pallto tërësisht nga leshi, sytjenet në rrjetë dhe maskë në fytyrë, Cardi B për shumëkë ka qenë personazh enigmatik në ngjarjen e madhe të modës.

Veshja është dizajnuar nha Mah Jing-ëong, ndërsa palltoja e shumëpërfolur ishte e Adrienne Landau.

Cardi B me burrin e saj

Image

 

Kjo nuk është hera e parë që Cardi B ka bërë një përshtypje të madhe në Javën e Modës në Paris.

Në nëntor, ajo kishte befasuar të gjithë me paraqitjen e saj me lule në kokë.

(Kosova Sot Online)