'Rapstar' publikohet nga Noizy

  • 17 janar 2020 - 11:40
'Rapstar' publikohet nga Noizy

E realizoi premtimin.

Në orët e vona të së enjtes edhe Noizy ka publikuar këngën e tij të re, të cilën e kishte paralajmëruar tash e sa javë.

Reperi nga Shqipëria këngën e titullon ‘Rapstar’, dhe e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga është punuar nga Elgit Doda dhe produksioni ‘Max production’.

Në videon e më poshtme mund ta gjeni me klip këngën e re ‘Rap star’ nga Noizy.

(Kosova Sot Online)