Modelja ruse tregon edhe njëherë të pasmet bombastike

  • 17 janar 2020 - 16:28
Modelja ruse tregon edhe njëherë të pasmet bombastike

Anastasyia Kvikto quhet një nga modelet më seksi në Rusi.

Fama e saj ka tejkaluar kufijtë rusë, duke bërë kështu mbi 10 milionë ndjekës në Instagram, nga e gjithë bota.

E për ta, seksbomba ruse publikon foto e video ku shfaqet shumë seksi.

Një gjë të tillë, Anastasyia e ka bërë përsëri dhe duket shumë joshëse derisa në pah ka vënë të pasmet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen fashionnovapartner ë

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

(Kosova Sot Online)