Me bikini që nuk i lënë vend imagjinatës, seksbomba “djeg” rrjetin

  • 17 janar 2020 - 17:18
Me bikini që nuk i lënë vend imagjinatës, seksbomba “djeg” rrjetin

Falë pozave të saj provokuese dhe sensuale, ka arritur që në profilin e saj në “Instagram” të grumbullojë plot 12.2 milionë ndjekës. Shifër kjo që dita ditës vetëm vjen duke u rritur.

Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila duket se nuk e ka aspak problem që të ndajë me fansat e saj poza ku eskpozon format bombastike. 

Së fundmi, 24-vjeçarja seksi ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me një palë bikini të zeza mjaft të vogla për format e saj trupore. Ndërkohë për të thyer paksa ngjyrën e zezë, ajo ka vendosur syze kuqe dhe ka veshur një palë çizme po të kuqe.

E sigurisht që si çdo postim tjetër, edhe kjo foto ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente, ku fansat tregojnë se “tërbohen” pas saj.

(Kosova Sot Online)