Fero reagon pas videos ku shihej Arbenita duke u puthur me një tjetër

  • 17 janar 2020 - 21:44
Fero reagon pas videos ku shihej Arbenita duke u puthur me një tjetër

Gjatë ditës së sotme u publikua një video, ku shihej partnerja e Feros duke u puthur me një tjetër person.

Personit në fjalë i ishte hakuar llogaria në Snapchat dhe iu publikua videoja me Arbenitën.

Pas këtij rasti, reagoi Arbenita, e cila paralajmëroi padi për gjithë ata që e shpërndanë videon nga e kaluara e saj.

Së fundi, në mënyrë indirekte ka reaguar edhe Fero “Edhe po boj qef, bëni para në vend që të më urreni mua, ka shumë para atje”.

Për ndryshe, Fero ka publikuar këngën me titull “Marijuana”.

(Kosova Sot Online)