Kate thotë se William nuk dëshiron më shumë fëmijë

  • 18 janar 2020 - 10:51
Kate thotë se William nuk dëshiron më shumë fëmijë

Thuhet se Kate Middleton i tha një fansi se William nuk do më fëmijë.

Princi William dhe Kate Middleton sapo bënë paraqitjen e tyre të parë publike që nga e gjithë drama e fundit mbretërore e largimit të Princit Harry dhe Meghan Markle nga familja.

Në këtë paraqitje Kate u hap para fansave dhe sipas reporteres së familjes mbretërore Rebecca English, ajo i tha një fansi të quajtur Josh që Princi William nuk dëshiron më fëmijë.

“Unë nuk mendoj se William dëshiron më shumë fëmijë”.

Duka dhe Dukesha e Cambridges kanë tre fëmijë: Princin George, Princeshën Charlotte dhe Princin Louis.

(Kosova Sot Online)