24-vjeçarja seksi nuk di të ndalet, “tërbon” rrjetin me pozat me bikinit shumë të vogla

  • 19 janar 2020 - 13:11
24-vjeçarja seksi nuk di të ndalet, “tërbon” rrjetin me pozat me bikinit shumë të vogla

Seksbomba, Demi Rose, duket se nuk di të ndalet kur është fjala për të ndarë me ndjekësit e saj të shumtë foto sensuale e mjaft provokuese.

Në profilin e saj në “Instagram” nuk mungojnë asnjë moment pozat me bikini shumë të vogla, që duket se do i tregojnë më shumë seç duhet.

24-vjeçarja britanike ka publikuar së fundmi disa foto ku shfaqet me një palë bikini mikroskopike dhe menjëherë kanë reaguar ndjekësit e saj.

“Vetëm duke shijuar ditën time”, shkruan modelja e njohur krahas pozave sensuale që si gjithmonë kanë marrë me mijëra pëlqime.

(Kosova Sot Online)