Nora Istrefi si modele e 'Victoria's Secret'

  • 19 janar 2020 - 20:00
Nora Istrefi si modele e 'Victoria's Secret'

Këngëtarja e hitit "Ana" - Nora Istrefi, po vazhdon të jetë njëra prej këngëtareve më të pëlqyera dhe më të komentuara në estradën shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Një anë tjetër e fortë e këngëtares, është edhe paraqitja e saj skenike.

Kur jemi në këtë pikë, ajo së fundmi ka realizuar disa video të shkurtëra, ku shfaqet e veshur me fustane glamuroze, derisa me linjat e saja ngjason në modelet e famshme të "Victoria's Secret".

(Kosova Sot Online)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tbt ë

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on