Gjyste Vulaj me këto linja lirshëm mund të konkurojë për miss

  • 20 janar 2020 - 15:22
Gjyste Vulaj me këto linja lirshëm mund të konkurojë për miss

Ka vite që është në skenë, dhe vazhdon edhe sot të jetë shumë aktive me projekte muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur shqiptare Gjyste Vulaj, e cila me pozën e fundit e rikonfirmon se është në top formë dhe me këtë paraqitje lirshëm mund të konkuroj edhe për miss, pasi linjat i ka në vijë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on


(Kosova Sot Online)