Adrian Gaxha blenë jo një por pesë këlysh të vegjël

  • 20 janar 2020 - 21:00
Adrian Gaxha blenë jo një por pesë këlysh të vegjël

Këngëtari i njohur nga Shkupi Adrian Gaxha sot nuk është aktiv si dikur, sa i përket lansimit të projekteve muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë ai përveç muzikës, duket se pasion i ka dhe kafshët, këtë na e dëshmon edhe me një fotografi postuar në llogarinë e tij në Instagram, ku ai shfaqë jo një por pesë këlysh të vegjël.

Francezët e mi të kaltër të vegjël janë gati për familjen e tyre të re, ata janë tani 2 muaj të rinj, nëse doni një anëtar të ri të familjes dhe një mik të bukur, ka shkruar këngëtari.

(Kosova Sot Online)