E rrallë: Vildane Zeneli pozon e veshur

  • 21 janar 2020 - 08:32
E rrallë: Vildane Zeneli pozon e veshur

Fotomodelja kosovare që jeton në SHBA zakonisht poston foto provokative në profilin e saj në Instagram.

Kështu ka bërë ajo edhe sot ku ka postuar një foto ku shihet e veshur dhe si një vajzë normale derisa pozon me fermerka dhe me syze, derisa merr pak diell në këto ditë dimri.

(Kosova Sot Online)