Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shikojani gjoksin bombastik

  • 21 janar 2020 - 11:35
Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shikojani gjoksin bombastik

Ajo asnjëherë nuk heziton për të shfaqur trupin e saj në Instagram.

Dhe Rita Ora dukej seksi në një seri fotografish joshëse të shpërndara në Instagram të hënën.

29 vjeçarja dukej mjaft seksi teksa kishte veshur një buzë transparente.

(Kosova Sot Online)