Kujdes pamjet: Morena Tarakun nuk e kemi par asnjëherë kështu…

  • 21 janar 2020 - 12:12
Kujdes pamjet: Morena Tarakun nuk e kemi par asnjëherë kështu…

Morena Taraku po vazhdon pushimet e saj në Tajlandë.

Bukuroshja kosovare nuk ka treguar se a është vetëm në këto pushime, megjithatë fotot dhe videot e saj seksi nuk mungojnë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MOOD: IDGAF ë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

Morena për momentin është në ishullin Phi Phi të Tajlandës, një destinacion ky i njohur për kosovarët, pasi që shumë këngëtarë të estradës dhe bukuroshe të skenës sonë e zgjedhin për të pushuar.

(Kosova Sot Online)