Morena i hip elefantit: Hap këmbët dhe të pasmet e saj duken si...

  • 23 janar 2020 - 16:29
Morena i hip elefantit: Hap këmbët dhe të pasmet e saj duken si...

Pushimin në Tailandë nuk po e shijon veç në plazh.

Morena Taraku ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka hipur mbi një elefant, për të cilin ka dhënë detaje.

“Emri i tij ishte Choo dhe ai ishte shumë i ëmbël” janë fjalët që ia la fotos.

Në këtë imazh, Morena tregoi të pasmet bombastike që i ka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HIS NAME WAS CHOO ë & HE WAS TO CUTE ë #elephant

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)