Dua Lipa po vjen me këngë të re, zbulon datën

  • 24 janar 2020 - 14:30
Dua Lipa po vjen me këngë të re, zbulon datën

Janari nuk do të kalojë pa një projekt të ri nga Dua Lipa.

Pas “Don’t start now” dhe “Future Nostalgia” ka paralajmëruar këngën e radhës që do të mbaj titullin “Physical”.

Për më tepër, kemi dhe një datë të publikimit që do të jetë pikërisht dita e fundit e janarit, data 31.

Ndërsa në fillim të shkurtit do e shohim në festivalin “Sanremo”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PHYSICAL - JAN 31ST!!!!! ë

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ë (@dualipa) on

(Kosova Sot Online)