Këngëtarja kosovare mahnitë me paraqitjen e saj

  • 24 janar 2020 - 16:25
Këngëtarja kosovare mahnitë me paraqitjen e saj

Ari Blue është njëra prej këngëtareve të reja, por shumë të talentuara shqiptare, e cila përveç muzikës që kultivon, po pëlqehet edhe për paraqitjet e saja, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Mjafton t'a shikoni fotografinë e fundit të këngëtares, dhe do ta kuptoni se sharmit të Ari Blue vështirë se do t'i rezistoni...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I've been feeling drama makeup recently ë #xoxoë#dramatic #days

A post shared by Ari Blue ë (@ariblueofficial) on

(Kosova Sot Online)