Enisa Nikaj talentja që e bëri ëndrrën realitet në Amerikë

  • 24 janar 2020 - 22:10
Enisa Nikaj talentja që e bëri ëndrrën realitet në Amerikë

E lindur në Brooklyn, Enisa Nikaj filloj ta jetësonte ëndrrën e saj që një ditë të jetë këngëtare e famshme, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo ka nënshkruar kontratë me “Atlantic Records”.

Në fund të vitit të kaluar, Enisa këngën ‘Something Beautiful’ ua dedikoi viktimave dhe të prekurve nga tërmeti në Shqipëri.

Image

Ajo vazhdon të jetë shumë in edhe me stilin, gjë që nuk ka kaluar pa u komplimentuar nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.


(Kosova Sot Online)