Adelina Thaçi sot ka festë, kështu e uron vëllaun

  • 25 janar 2020 - 17:05
Adelina Thaçi sot ka festë, kështu e uron vëllaun

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Thaçi ka qenë dhe vazhdon të mbetet njëra prej këngëtareve me vokalin më të mirë në trojet shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E sot përmes një shkrimi, ajo e ka uruar vëllaun e saj me rastin e ditëlindjes: U bëfsh 100 @burimthaci.Të don motra shumë, duke te uruar më të mirat e kësaj bote, festofsh i lumtur bashkë me Daorsen e Malten,love you!

(Kosova Sot Online)