Miranda Hashani bëhet gati për publikimin e këngës më të re

  • 25 janar 2020 - 18:00
Miranda Hashani bëhet gati për publikimin e këngës më të re

Kjo fotografi e këngëtares së njohur Miranda Hashani, ku shfaqet shumë në formë, tregon se klipi i këngës më të re, tanimë veçse ka përfunduar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Andaj balada me titull "Mos i k", po pritet me shumë kureshtje nga fansat e saj.

Burimet e "Kosova Sot Online", konfirmojnë se kënga pritet të lansohet zyrtarisht javën tjetër.

E kur interpreton Miranda, padyshim se ajo këngë është dhe mbetet hit që i mbijeton viteve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Faleminderit Avni, Sebi & Linda ë

A post shared by Miranda Hashani (@hashanimiranda) on

(Kosova Sot Online)